Yaşam

Bir Sorunum Var’ı CANLI izle! Kanal DI’de Sorun Var HD CANLI izleme linki!

bir problemim var Dizi bu akşam Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak. Dizinin kadrosunda pek çok isim yer alıyor. Efe Poylu Bir Derdim Var dizisinde Burak karakterini canlandırmaktadır. Bir Sorunum Var’ı CANLI izle! Kanal DI’de Sorun Var HD CANLI izleme linki!

BİR SORUNUM VAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nilüfer, Kuzey’in sürekli başını belaya sokmasından dolayı üzüntüsünü Kuzey’le paylaşır. Kuzey ise Nilüfer’in davranışını samimi bulmadığını, endişesinin onu kazanmak değil, ona hakim olmak olduğunu söylüyor.

BİR PROBLEMİM VAR. NEYLE İLGİLİ? OYUNCULAR KİMLER?

Ergen ve çocuk psikiyatri servisinin başhekimi olan Nilüfer, ergenlerin kırılgan ruhlarındaki sorunları keskin zekasıyla çözmesiyle tanınıyor. Güçlü sezgileri ve derin duyguları sayesinde genç hastalarının imkansız gibi görünen durumlarını bir dedektifin dikkatiyle çözer.

Nilüfer’in de yıllardır herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. Yaşadığı zorlu ergenlik döneminde kendisine Depersonalizasyon-Derealizasyon Bozukluğu tanısı konuldu. Bunu ne pahasına olursa olsun herkesten saklaması gerekiyor. Aksi takdirde sevdiği mesleği elinden alacak tek şey bu olacaktır. Ama bu hastalık aynı zamanda Nilüfer’in de yeteneğidir. 15 yaşındaki ergenlik çağındaki hali, uyuşturucularla ve kendi iradesiyle kontrol altında tutmaya çalıştığı bir halüsinasyon sayesinde içinden çıkılmaz birçok olayı analiz edebiliyor. Bir bakıma akıl Nilüfer’in rehberidir…

Oyuncular: Tekçe Akalay, Mert Fırat, Engin Hepileri, Fazilet Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, Neslihan Arslan, İdil Sivritepe, Sennur Nogaylar, Sami Aksu, Uğur Karabulut, Cet Artman, Eylül Ersöz, Esila Umut, Ezgi Gör, Ava Yaman, Ataberk Keyifli, Efe polu

BİR SORUNUM VAR, CANLI İZLEMENİN BİR YOLU VAR ​​MI?

Yayın saati: Perşembe 20.00

“Bir Sorunum Var”ı Kanal D Platformlarından izleyebilirsiniz.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

akyaziajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu