Haber

Nihal Candan ve Bahar Candan’ın Annesi Canlı Yayınlandı, Gözyaşları İçinde İsyan Etti

Çete üyeliği ve kara para aklama suçlamasıyla tutuklanan Nihal Candan ve Bahar Candan’ın anneleri Söylemezsem Olmaz’ın yayını sırasında gözyaşlarına boğuldu. Eşi daha fazla konuşmasına izin vermeyince telefonu kapatmak zorunda kaldı. Detaylar ?

Defileleriyle meşhur olduktan sonra sosyal medya fenomeni haline gelen ve lüks paylaşımlarıyla dikkat çeken Candan kardeşler de Polat’la aynı kaderi yaşadı.

İstanbul’da geçtiğimiz saatlerde “suç örgütüne üye olmak ve yanlışlıklar sonucu malvarlığını aklamak” suçlamasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan’ın tutuklanmasına karar verildi.

Dilan Polat, Sıla Doğu ve kediciklerin de bulunduğu Silivri Cezaevi’ne gönderilen Candan kardeşler, “Neden?” diye sordu. Tutuklama kararını duyduklarında. Bağırdı ve gerçek suçluların dışarıda olduğunu söyledi.

Nihal ve Bahar Candan’ın annesi Umut Candan, kızları henüz tutuklanmadığı ve gözaltındayken geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına bağlandı.

Sunucular “Nasılsın?” diye soruyor. Soru üzerine ağlayarak, “Vallahi çok kötüyüz, ne yapalım? Allah’ım burada bir imtihandan geçiyoruz, en zorundan bile. Sanki ilk defa diri diri yakılıyormuşum gibi hissediyorum” dedi. bu dönemde.”

Hukuki hiçbir endişesi olmayan ve bir anne olarak nasıl hissettiğini soran Selen Görgüzel, ‘Yani canlı canlı yerin altındayım. Çünkü benim çocuklarım suçlu değil. ‘Allah birdir, çocuklarım masumdur, bu çok açık!’ o cevapladı.

Selen Görgüzel’in “Bir anne olarak kızlarınızın yüksek meblağlar harcadığına hiç tanık oldunuz mu?” Eşinin konuşmasını istemediğini ve sorulduğunda telefonu kapatmak zorunda kaldığını söyleyen Umut Candan, suçlamaların tamamını reddettiklerinin altını çizdi.

‘Allah’ın izniyle, ilahi adaletle… Türkiye Cumhuriyeti’nin adaletine sonsuz güvenim var, Allah’ın izniyle serbest kalacaklar. Tanrı çocuklarıma yardım edecek. Çocuklarım kesinlikle masumdur. “Allah birdir, bu kadarı açıktır” dedi.

Selen Görgüzel, “Çocuklarınız nasıl para kazandı?” Sorduğumda “Karım izin vermiyor” dedi ve telefonu kapattı. O anları tüm detaylarıyla izlemek isterseniz ?

saricakaya-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu