Teknoloji

Steve Jobs imzalı yarım asırlık Apple çeki açık artırmaya çıkıyor

Müzayedede inanılmaz fiyatlara satıldı, Açılmamış orijinal iPhone’lar görmüş olabilirsin Şimdi Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs imzalı yaklaşık yarım asırlık 175 dolarlık çek satışa çıktı.8 Temmuz 1976 tarihli bu çekin durumu, RRAuction tarafından “iyi ile çok iyi arasında” olarak tanımlanmaktadır.

Wells Fargo tarafından düzenlenen çek, Apple Computer Company adına Palo Alto merkezli bir yönetim danışmanlığı firması olan Crampton, Remke & Miller, Inc.’e Jobs tarafından daktilo edilmiş ve imzalanmıştır. Crampton, Remke & Miller, Inc. o sırada Kuzey Kaliforniya’da Oyun Salonu, FotokopiVe Ulusal Yarı İletkenDahil olmak üzere birçok önde gelen teknoloji şirketiyle çalıştı.

1976, Apple’ın markalaştığı yıl oldu. Bu çek, Apple I.RRAuction’ın lansmanından sadece birkaç ay sonra imzalandı, “ Jobs’ın Apple’ın ilk aşamalarında böyle bir firmayı işe almış olması, onun uzun vadeli büyüme vizyonunu gösteriyor.” diyor.

Çek “Steven Jobs” olarak imzalanmıştır ve Apple’ın Jobs’ın garajından çalışırken kullandığı bir yanıtlama hizmeti ve posta bırakma noktasıdır. 770 Welch Rd., St. 154 Palo Alto ” adres. RRAuction, çekin değerinin 25.000 ABD Dolarından fazla olduğunu varsayar. Ancak, bu yazının yazıldığı tarihte mevcut teklif 16.500$’da bekliyordu ve İhale 11 Mayıs’ta sona erecek.

Ayrıca, web sitesinde bir Steve Jobs NEXT Business Card açık artırmaya çıkar, ancak bu kartın fiyatının yalnızca 800 $ üzerinde olduğu varsayılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu