Yaşam

MasterChef’te Yine Gerilim! Cemre’yi potaya gönderdiği için öfkelenen Dilara’dan iddialı sözler

MasterChef’in dün akşam yayınlanan bölümünde yine gergin anlar yaşandı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Cemre’nin Dilara’yı potaya göndermesine çok üzülen Dilara, eleme oylaması sırasında ağzını açıp gözlerini kapattı.

MasterChef’in dün akşam yayınlanan bölümünde gerilimin zerre kadar düşmediği bölümde yine gergin anlar yaşandı.

Barbaros’un kaptanlığını yaptığı Mavi takımın mağlup olduğu gecede bireysel dokunulmazlık oyunu oynayan yarışmacılar arasında başarılı yarışmacı Cemre oldu.

Sepete gönderdiği Metin’in elenmesinin ardından tüm eleştiri oklarının hedefi haline gelen Cemre, MasterChef’te her bölümde adalet anlayışını yerle bir etti ve sepete gönderdiği isim bir kez daha çok konuşuldu.

İstediği yarışmacıyı potaya gönderebileceğini iddia eden Cemre, “Aklımın değil kalbimin istediği kişiyi gönderiyorum” sözleriyle Dilara’yı potaya gönderirken, yarışta gergin anlar yaşandı.

Bu açıklamanın ardından Cemre’nin kararına saygı duyan Dilara, “Cemre’nin beni potaya göndermesi çok normal.” Daha sonra gerisini Cemre’ye anlattı ve aklına geleni söyledi.

“Akıllıca davransaydı aslında kaybeden tabağını gönderirdi. Bunu gösteriye dönüştürdü.” Dilara bu sözleriyle öfkesini belli ederken konuşmasının devamında iddialı sözler kullandı.

“Bu kadar açık konuştuğumuz için bundan sonra onunla kişisel bir sorunum var. Onu ortadan kaldırana kadar uyumayacağım. Bunu açıkça söylüyorum.”

Dilara’nın “Bunu şova çevirmiş” sözleriyle şok olan Cemre, “Zaten kişisel bir sorunumuz var!” o cevapladı.

guzelyurt-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu