Yaşam

Kelime Oyunu’nun Yeni Sunucusundan Yalıçapkını’ndaki Büyük Değişime Bugün Televizyon Dünyasında Neler Oluyor?

14 Ağustos Pazartesi televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmeleri ve olayları sizler için derledik.

Bakalım bugün neler olmuş?

Bez Bebek dizisinde Eda Yılmaz’ın canlandırdığı Gamze karakteri 71 bölüm yer alırken, sonrasında hiçbir dizi ya da film projesinde kendisini görmedik. Eda Yılmaz’ın son hali görenleri şoke etti.

MasterChef All Star’da üst üste kadın yarışmacıların elenmesinin ardından Berker, geçtiğimiz hafta yarışmaya veda etti. Barbaros’un bu hafta katıldığı yarışmada işler iyice kızıştı. Mavi takımın tüm yarışmaları kazandığı haftada MasterChef’te kim elendi?

Star TV’nin sevilen dizisi Yalıçapkını yeni yayın sezonuna hazırlanırken büyük değişikliklerle geliyor. İlk olarak oyuncu değişiklikleriyle gündeme gelen dizi, şimdi de dizinin ilk sezonunun senaristliğini üstlenen Mehmet Barış Günger ile yollarını ayırdı.

MasterChef All Star ekran yolculuğuna en başarılı yarışmacıların mücadele ettiği muhteşem bir dönemle başladı. Yarışma diğer dönemlere göre çok daha güçlü ve çekişmeli ilerlerken MasterChef’in sivri dilli yarışmacısı Sergen ödül oyunlarından dokunulmazlığa kadar her zaman 1. oldu ve izleyicilerin dikkatinden kaçmadı ve ödül aldı. reaksiyon.

Bir süredir karaciğer hastalığıyla mücadele eden Ufuk Özkan, nakile gerek olmadığını ve değerlerinin normale döndüğünü anlattı. Setlere dönmek için sabırsızlanan başarılı oyuncu Ufuk Özkan’dan ilk set karesi geldi!

Yeni yayın dönemi yavaş yavaş yaklaşırken yaz sezonunda ekranlara gelen yaz dizileri için kararlar alındı. Atv geçtiğimiz hafta her iki yaz dizisi için de nihai kararını açıklarken, FOX’un 3 yaz dizisinin 2’si için yolun sonuna gelindi. Peki hangi yaz dizileri final yapıyor?

Ekranların en uzun soluklu yarışma programlarından biri olan Kelime Oyunu, Ali İhsan Varol’un eşsiz sunumuyla uzun süredir ekranlarda. Kelime Oyunu’nun yeni dönemi için çalışmalar devam ederken, yeni dönemde önemli bir sunucu değişikliği olacağı iddia ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu