Haber

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek Tomarza’yı Ziyaret Etti

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, ilçe ziyaretleri kapsamında Tomarza’yı ziyaret etti.

Tomarza ilçe ziyaretinde ilk olarak Tomarza Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Çiçek, Vali Yardımcısı Şenol Esmer, Vali Yardımcısı Ömer Tekeş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Kaymakam Yardımcısı Burak Dertlioğlu tarafından karşılandı. bölge protokolü.

Kaymakam Yardımcısı Burak Dertlioğlu’ndan ilçenin genel durumu ve Kaymakamlığa yapılan yatırımlar hakkında bilgi alan Vali Gökmen Çiçek, daha sonra Tomarza Belediyesi’ne giderek Belediye Başkanı Davut Şahin ile görüştü. Vali Çiçek, belediyeye yaptığı ziyarette ilçenin genel durumu, altyapı, üstyapı çalışmaları ve belediyenin kendi sorumluluk alanında yaptığı çalışmalar hakkında bilgi alarak, emek veren işçilere teşekkür etti.

Belediye ziyaretinin ardından Vali Çiçek ve beraberindeki protokol üyeleri, Tomarza Kadın İşletme ve Üretim Kooperatifini ziyaret ederek kooperatifin ürettiği istiridye mantarı, ikramlık ve diğer ürünler hakkında bilgi aldı. Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri Tomarza Gençliğini ve Tomarza İlçesini ziyaret etti. Spor Ayrıca Müdürlüğün Spor Salonunu da ziyaret ederek genç sporcularla buluştu. Gençlerle voleybol oynayan Vali Çiçek, “Hangi spor dalı olursa olsun özellikle gençlerimizin spora ilgi duyması gerekiyor.”

Tomarzalı vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla da bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, vatandaşların sorunlarını dinleyip çözmek için elinden geleni yapacağını belirtti. Vali Çiçek ve protokol üyeleri, Tomarza’da sırasıyla Tomarza Kabak Çekirdeği Kavurma-Tuzlama ve Paketleme Tesisi ile Köpek Barınağı’nı ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Ziyaretlerin ardından Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri ilçeden ayrıldı. – KAYSERİ

atasehirajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu