Yaşam

IF Wedding İzmir’de “La Deese 2023” Koleksiyonu göz kamaştıracak

Moda dünyasının merakla beklediği IF Wedding İzmir’in en merak edilen koleksiyonlarından birine imza atan Tuğba Yavuz’la Hasan Ersoy’un La Mariée Atelier markasıyla bireye özel dizaynlar yaratarak eşsiz gelinlikleri görücüye çıkmayı bekliyor.

Gelinlik modasındaki 15 yıllarına özel olarak tasarladıkları 22 modülden oluşan “La Deésse 2023” gelinleri tanrıça üzere hissettirmeyi hedefliyor.

Tuğba Yavuz ve Hasan Ersoy uzunca bir müddettir üzerinde çalıştıkları koleksiyonları için argümanlı konuştu: “İşimizi tutkuyla yapmaya çalışıyoruz. Her parçanın beklentileri karşılayacak yenilikçi ürünler olmasına özen gösterdik. Gelinlerin hayallerini gerçekleştirmek bize gurur veriyor. İzmir’de sunacağımız modellerde tek hedefimiz modellerimize bakanların yüzünde o pırıltıyı görmek”

Defilede 20 Profesyonel model özel hazırlanmış koleksiyonu sunarken defilenin baş modeli Tülin Şahin olacak. Defilenin koreografisi Serkan Duman ve Gökhan Duman imzasını taşıyor. “La Deésse 2023” koleksiyonu 22 Kasım saat 17.30’da IF WEDDING İzmir’de sergilenecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu