Yaşam

DESEM, E-Devlet Kapısında Belge Doğrulama Hizmetini Başlattı

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Daima Eğitim Merkezi (DESEM), 2023 yılının prestijiyle, programlarını tamamlayan katılımcılara sertifika ve katılım belgelerini e-Devlet üzerinden sorgulama imkanı sunmaya başladı.

İzmir’in kültürel miraslarından biri olarak tescillenen Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlük Binası’nda faaliyetlerini yürüten DEÜ Daima Eğitim Merkezi (DESEM), 2023 yılının prestijiyle birlikte programlarını tamamlayan katılımcılara e-Devlet Kapısı üzerinden sertifika ve üyelik belgelerini sorgulama imkanı sunmaya başlamıştır. DEÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nın teknik altyapı takviyesi ile verilen hizmet kapsamında, DESEM bünyesinde eğitimlerini tamamlayan katılımcılar artık e-Devlet Kapısı’na giriş yaparak barkodlu belgelerine ulaşabilecekler. Katılımcılar ayrıca belge kodu üzerinden belgelerini doğrulayabileceklerdir.

1998’DEN BERİ HİZMETTE

Yaşam boyu öğrenme fırsatlarının toplumun her kesimine ulaşmasını sağlamak amacıyla 1998 yılından bu yana eğitim programları sunan DESEM, Dokuz Eylül Üniversitesi’nin eğitim verdiği ve araştırma yaptığı tüm alanlarda, farklı eğitim düzeylerindeki katılımcılar için sürekli eğitim ve gelişim programları düzenlemektedir. önlisans, lisans ve lisansüstü programlardan. Nitelikli insan kaynağının yetişmesine yıllardır değerli katkılar sağlayan DESEM, Yüz yüze eğitim dışında online ve karma programlarla güncel ve kozmik bilgilerin yayılmasına katkı sağlar.DESEM, 2023 yılında AUTOCAD-Bilgisayar Destekli Çizim Programı, Braille Öğreniyorum Programı, İngilizce Konuşma Programı, SPSS ile İstatistiksel Bilgi Analiz Programı ve Bilgi Analitiği programlarını tamamlayan katılımcılarına sertifikalarını ve e-Devlet Kapısı’ndan erişebilecekleri katılım belgelerini sundu. .

BİR ÇOK PROGRAM VAR

DESEM’de Mart ve Nisan 2023’te başlayacak bireysel ve kurumsal programlardan bazıları: Braille Öğreniyorum, Temel Değişim, Temel Analiz, Teknik Analiz, AUTOCAD, Mitolojik Avrupa Sanatı, Nefes ve Meditasyon, İnsan Kaynakları Yönetimi, Dijital Dönüşüm, Endüstri 4.0, Kooperatif Yönetimi , e-Ticaret, İngilizce Konuşma, Almanca, İspanyolca, Aile Eğitimi ve Danışmanlığı, Uzman Arabuluculuk, Tahkim Hukuku, Milletlerarası Özel Hukukta Çocuk Koruma.

DESEM’deki diğer programları öğrenmek ve detaylı bilgi almak için www.desem.deu.edu.trMerkeze erişim sayfasından ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

eleskirtajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu