İş

Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE World 2024’e ev sahipliği yapıyor

 • Dassault Systèmes’in 25. SOLIDWORKS ve 3DEXPERIENCE Works topluluk etkinliği 11-14 Şubat 2024 tarihleri ​​arasında Dallas’ta gerçekleştirilecek.
 • Dört gün süren etkinliğin gündeminde yapay zeka, işbirlikçi inovasyon, sanal ikizler ve ilgili diğer teknolojiler, trendler ve stratejiler gibi konular yer alıyor.
 • Etkinlikte Lonnie Johnson, Aneesa Muthana ve Paddy Lowe’un açılış konuşmaları yer alıyor. Ayrıca başarı hikayeleri enerji alanında sürdürülebilir yenilikleri katılımcılara sunuyor.

3DEXPERIENCE World 2024, Dassault Systèmes (Euronext Paris: FR0014003TT8, DSY.PA)’nın 3DEXPERIENCE Works ve SOLIDWORKS topluluklarına yönelik etkinliği, bu yıl 11-14 Şubat 2024 tarihleri ​​arasında Dallas’ta gerçekleştiriliyor. Kullanıcılar dahil 5.000’den fazla katılımcı, iş dünyası liderleri, üreticiler, girişimciler ve öğrenciler, iş tasarımı ve üretiminin geleceğini şekillendiren teknolojileri, trendleri ve stratejileri keşfetmek için 25. kez bir araya geliyor.

Dört gün süren etkinlik boyunca katılımcılar düşünce liderleri, sektör uzmanları ve müşterilerle panellere, ara oturumlara, sunumlara ve ağ oluşturma etkinliklerine katılıyor. Etkinlik, yapay zeka, dijital dönüşüm, işbirlikçi inovasyon ve sanal ikizler dahil olmak üzere tasarım ve üretimle ilgili bir dizi konuyu kapsıyor. Bu yılki 3DEXPERIENCE Dünyası, küresel sürdürülebilirlik hareketini yönlendiren yeniliklere odaklanıyor. Etkinlik, 3DEXPERIENCE Works’ün daha iyi bir dünya yaratmak için ürünleri, süreçleri ve iş modellerini tasarlamaya ve yenilemeye nasıl yardımcı olabileceğini gösteriyor.

3DEXPERIENCE World 2024’ün öne çıkan başlıkları şöyle:

 • Açılış konuşmacıları arasında mucit, havacılık mühendisi ve girişimci Lonnie Johnson; Pioneer Service’in CEO’su ve sahibi ve üretim süreci ortamlarında uzman Aneesa Muthana; ve fosil içermeyen sentetik yakıt şirketi Zero’nun kurucusu ve CEO’su ve eski Formula 1 mühendisi ve yöneticisi Paddy Lowe;
 • Dassault Systèmes Yönetim Kurulu Lideri Bernard Charlès ve Dassault Systèmes CEO’su Pascal Daloz’un küresel trendlerin etkilerine ilişkin ileri görüşlü görüşleri;
 • Dassault Systèmes SOLIDWORKS CEO’su Manish Kumar ve Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Works Kıdemli Başkan Yardımcısı Gian Paolo Bassi’den SOLIDWORKS ve 3DEXPERIENCE Works güncellemeleri;
 • Müşteri başarı öyküleri; Arthur Bus, B&S, Endiatx, eSki, Flowerserve Corp, GlüxKind, Neurolutions, Light a Sky, Nagano Automation, Proteus Motion, Qargos, Tessy, Tigoona ve Viscon
 • Kullanıcı isteğiyle oluşturulan SOLIDWORKS özellikleri ve geliştirmelerinin yıllık “En İyi 10 Listesi”;
 • Tasarım, simülasyon, üretim, veri yönetimi ve toplum odaklı oturumlar düzenleniyor;
 • Katılımcıların katılacağı 295 çalıştay ve teknik eğitim oturumu;
 • Becerileri güçlendirmek ve derinleştirmek için ücretsiz sertifika fırsatları;
 • “Yapay Zeka ve Donanım İnovasyon Vitrini” startup yarışı;
 • Atölyede üretimin geleceğini tanımlayan robotik ve CNC makinelerini içeren 3DEXPERIENCE Playground;
 • “EDU Bölgesi”nde sürükleyici bir sanal gerçeklik şehir deneyiminin yanı sıra üniversite grupları tarafından SOLIDWORKS ile tasarlanan model yarış arabaları, roketler ve uçaklar.

Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Works Kıdemli Başkan Yardımcısı Gian Paolo Bassi şunları söyledi: “25 yıldır ‘Dünya’ etkinliklerimiz, gelecekte birlikte neler başarabileceğimizi hayal ederken katılımcıları teşvik etme ve topluluk etkileşimini kolaylaştırma fırsatları sağladı. 3DEXPERIENCE World 2024 inovasyonla ilgilidir. ve düşünce liderliği, müşteri “Başarısı bir çalışma ve deneyim hikayesine dayanmaktadır. Artık sanalın hayal gücünün sınırlarını zorlamayı mümkün kıldığı bir dünyaya her zamankinden daha yakınız. 3DEXPERIENCE platformumuzla önümüzdeki olanakları öngörmek için bu küresel topluluğu güçlendirmeye devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ahmetli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu