Haber

Başkan Büyük Pazar Alışverişinde

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, yoğun programı arasında mola vermekte ve evinin mutfak alışverişini kendisi yapmaya çalışmaktadır. Hemen her hafta Kartepe’nin çeşitli pazarlarını ziyaret eden Lider Kocaman, Ankara’da yapılan aday tanıtım toplantısının ardından akşam pazarına yetişti.

Evinin tüm ihtiyaçlarını Kartepeli esnaftan karşılamaya özen gösteren Önder Kocaman, pazar ziyaretlerinde hem hemşehrileriyle ve pazar esnafıyla buluşuyor, haftalık mutfak alışverişini de yapıyor.

HUZURLU VE İNANÇLI ALIŞVERİŞ

Bu hafta Kartepe Kent Çarşısı’nda kapalı olan Salı Pazarını ziyaret eden Lider Kocaman, “Ramazan ayı boyunca Kartepeli hemşehrilerim ile iftar öncesi başlayıp sahura kadar bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımla doğal ortamda buluşmak, onların talep ve fikirlerini dinlemek için sık sık pazara gidiyorum. Salı pazarımız Kartepe Kent Çarşısına taşındığı için hemşehrilerimiz, esnafımız daha keyifli hale geldi. Trafik sıkışıklığı yaşamadan, hava koşullarından etkilenmeden daha güvenli ve huzurlu alışveriş yapabilirler. Onlar sayesinde kişisel olarak güvenlerini canlı tutuyorlar. Ramazan’ın rahmeti tezgahlarda yerini aldı. Rabbim birlik ve beraberliğimizi, bereketimizi daim eylesin.”

Demokrasi Caddesi, Moda Caddesi üzerinde yer alan Salı pazarı Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, tüm donanımıyla hizmet veren Kartepe Şehir Çarşısı’nda Kartepelilere sadık ve huzurlu bir alışveriş imkanı sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu