Teknoloji

Apple, AirPods ve Beats Kulaklıkları İçin Yeni Yazılım Güncellemeleri Yayınladı

Apple, salı günü çoğu AirPods modelleri için ve bazı Beats cihazlar için yeni yazılım güncellemelerini dağıtıma çıkardı. Bu güncellemeyle, kullanıcı deneyiminde önemli iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri sağlanması bekleniyor.

Apple’ın Yeni Güncellemeleri Hangi AirPods ve Beats Cihazları Kapsıyor?

AirPods Max, AirPods 2, AirPods 3 ve orijinal AirPods Max, 6A326 seri numarasıyla bir yazılım güncellemesi aldı. Orijinal AirPods, 6.8.8 yazılım sürümü, AirPods Pro 2 ise 6.8.8 güncellemesine kavuştu. Aynı zamanda, Beats Fit Pro ve Powerbeats Pro için de 6F8 seri numarasına sahip bir güncelleme yayınlandı.

AirPods Yazılım Güncellemesi

Yeni yazılım güncellemesi otomatik olarak yüklenecek. Kullanıcıların güncellemeyi manuel olarak yüklemesine izin veren bir sistem bulunmuyor. AirPods şarj kutusuna ve bir iOS cihazına bağlı olduğu sürece, yazılım güncellemesi otomatik yüklenir.

AirPods Yazılım Versiyonu Kontrol Etme

AirPods kullanıcıları, Ayarlardan ses aksesuarlarının mevcut firmware’ini kontrol edebilirler:

  1. Ayarlar’ı açın
  2. Genel‘i seçin
  3. Hakkında‘yı seçin
  4. AirPods cihazınıza bağlı ve aktifken sayfada kaydırdığınızda AirPods’unuzu göreceksiniz, tıklayın.
  5. İlgili cihaz hakkında bilgileri gösteren bir ekran karşınıza çıkacak.

Apple’ın bu güncellemesi, neredeyse tüm AirPods modelleri ve seçili Beats cihazları için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri vadediyor. Kullanıcılar, güncellemelerin otomatik olarak yüklendiğinden emin olmak için cihazlarını düzenli olarak şarj etmeli ve iOS cihazlara bağlı tutmalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu