Teknoloji

50 Cent’ten GTA 6 Paylaşımı: Ünlü Rapçi Oyunda Olabilir

Oyun dünyasının gündemindeki en büyük konulardan biri de elbette GTA 6. Taraftarlar GTA 6 cephesinden gelecek en ufak bir haberi bile dört gözle beklerken ünlü rapçi 50 Cent’ten heyecan dolu bir paylaşım geldi.

Rockstar Games cephesinden uzun süredir oyuncuların gözü GTA 6 ile ilgili haberlerde.

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan GTA’nın son oyunu olan GTA 5’i şimdilik piyasaya aldığımızda takvimler 2013’ü gösteriyordu. O zamandan beri yeni oyunu bekleyenler, oyunla ilgili pek çok detayı gün yüzüne çıkardı.

Şimdi ise ünlü rapçi 50 Cent’ten heyecanlı bir GTA paylaşımı geldi.

50 Cent’in Instagram ve Twitter hesaplarında Vice City logosunu görüyoruz. Ünlü rapçi yaptığı açıklamada büyük bir proje üzerinde çalıştıklarını ve detayları daha sonra paylaşacağını belirtti.

50 Cent daha sonra bu GTA gönderisini sildi.

Önemli ve büyük bir proje üzerinde çalıştığını açıklayan rapçi, bir süre sonra bu paylaşımı kaldırarak oyuncuların kafasında soru işareti oluşturdu. Sonuç olarak, söylentiler ve varsayımlar ortaya çıktı.

En çok konuşulan tez ise 50 Cent’in GTA 6’da yer alacağı.

Bunun dışında bir diğer argüman ise 50 Cent’in şu anda duyurulmayan bir GTA Vice City serisi projesinde yer aldığı yönünde. Ancak hangi argümanların doğru olacağını zaman ve resmi açıklamalar gösterecek.

cardak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu