Haber

5 Aralık Pazartesi Hava durumu: Hava nasıl olacak? Yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü güncel hava durumu raporunu yayınladı. Haftanın ilk günü havanın nasıl olacağını merak ediyor. Hava sıcaklıklarında ani bir değişiklik olmazken, yurdun kuzey kesimleri için yağış uyarısı yapıldı. Peki bugün hava nasıl olacak? İşte 5 Aralık Pazartesi günü il il hava durumu tahmini…

Bugün (5 Aralık) hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey kesimleri parçalı ve çok bulutlu, İç ve Doğu Karadeniz kıyıları, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Balıkesir, Düzce , Zonguldak ve Sinop bölgeleri ile Kastamonu’nun kıyı bölgeleridir. Yağışlı ve yağmurlu, Kars ve Ardahan çevreleri ile Artvin iç kesimlerinin karla karışık, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç ve doğu kesimlerde pus ve sis bekleniyor.

5 Aralık Pazartesi Ankara Hava Durumu

5 Aralık Pazartesi günü sabahın erken saatlerinde Ankara’da hava sisli, günün en düşük sıcaklığının 3 derece, en yüksek sıcaklığının ise 11 derece olması bekleniyor.

5 Aralık Pazartesi İstanbul Hava Durumu

5 Aralık Pazartesi günü İstanbul’da hava bulutlu, günün en düşük sıcaklığının 9 derece olması beklenirken, en yüksek sıcaklığın ise 14 derece olacağı iddia ediliyor.

5 Aralık Pazartesi İzmir Hava Durumu

5 Aralık Pazartesi günü günün en düşük sıcaklığının 9 derece, en yüksek sıcaklığının ise 15 derece olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu