Haber

30 Kasım Çarşamba Hava Durumu: Bugün Hava Nasıl Olacak? Meteorolojiden Sarı Uyarı!

Kış aylarının gelmesiyle birlikte soğuk havalar kendini güzelce hissettirmeye başladı. Vatandaşlar ise haftalık hava durumu iddia raporunu merak ediyor. Meteoroloji bugünün hava durumu raporunu yayınladı. Son hava değerlendirmelerine nazaran İstanbul’unda bulunduğu pek çok ilde sağanak yağış görülecek. Peki bugün hava nasıl olacak? Çarşamba günü nerelerde yağış olacak? İşte 30 Kasım Çarşamba hava durumu.

Bugün (30 Kasım Çarşamba) Hava Nasıl Olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı son değerlendirmelere nazaran; Yurt geneli kesimli ya da çok bulutlu olacak. Ayrıyeten Marmara’nın, Ege’nin batısı ile Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Güney Ege ile Batı Akdeniz’de ise yağışların şiddetlenmesi bekleniyor. Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun iç kesimlerinde karla karışık yağmur görülecek.

HAVA SICAKLIĞI: Yurt genelinde önemli bir değişiklik olmayacak mevsim normallerinde seyredecek.

30 Kasım Çarşamba İstanbul Hava Durumu

30 Kasım Çarşamba İstanbul’da hava çok bulutlu , öğlen saatlerinden itibaren ise batı kesitlerde sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derecek, en yüksek sıcaklık ise 16 derece olacağı iddia ediliyor.

30 Kasım Çarşamba Ankara Hava Durumu

30 Kasım Çarşamba günü Ankara’da havanın parçalı ya da çok bulutlu olması bekleniyor. En düşük sıcaklığın 4 derece, en yüksek sıcaklığın ise 15 derece olacağı tahmin ediliyor.

30 Kasım Çarşamba İzmir Hava Durumu

30 Kasım Çarşamba günü İzmir’de havanın kesimli ya da çok bulutlu, aralıklı olarak da sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklığın 12 derece, en yüksek sıcaklığın ise 18 derece olacağı iddia ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu